Ostraha - specialista kamerového systému

Pracovní místo ( Ostraha - specialista kamerového systému ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází. Prvotní kontakt nutný telefonicky, PO-PÁ 8-17 hodin pí. Alena Praus 722 364 544 nebo
e-mailem.nabor.centrum@gado.cz

Náplň práce:
Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.
Požadujeme:
Čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, praxe a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem, zprostředkování certifikátu strážného. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby s OZZ, invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.
Kontakt tel. pí Alena Praus 722 364 544 Po-Pá od 8:00 -17:00 h., e-mail: nabor.centrum@gado.cz