Skladník - řidič VZV

Pracovní místo ( Skladník - řidič VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: Platný průkaz VZV, nebo případně zajistíme jeho prodloužení, ŘP sk. B, SOU vzdělání s výučním listem nebo alespoň prokazatelná praxe ve skladu minimálně 1 rok, čistý rejstřík trestů, ochota práce na 12h směny.

Náplň práce: skladování a manipulace pomocí manipulační techniky (VZV, NZV, Retrak apod.)

Zaměstnanecké výhody: Dovolená 25 dnů, plně hrazené stravenky zaměstnavatelem ve výši 165 Kč za směnu, měsíční prémie, možnost stravování v areálu, příspěvek na údržbu oděvu 800 Kč měsíčně, 1x za rok příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní a životní pojištění, Multisport karta se zvýhodněnou sazbou, odměny za pracovní výročí, odborná školení, bezúročná půjčka zaměstnavatele.

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v PO - PÁ v době 8-14hod.