Obsluha drezírky

Pracovní místo ( Obsluha drezírky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- samostatná práce na drezírce - stroj pro cukrárnu
- sestavení stroje před zahájením práce
- rozebrání stroje po ukončení práce
- navážení, vyšlehání, zpracování a upečení hmoty
- jednotlivé díly i kotle s hmotou jsou těžší na zvedání, proto je práce vhodná spíše pro muže
- vyrábí se zde korpusy na větrníky/věnečky, piškoty pod špice/indiány, pláty na řezy
- dvousměnný provoz, střídání vždy po 14 dnech (začátek směny v 6:00 / 18:00 hod)
POŽADUJEME:
- samostatný a zodpovědný přístup k práci
- manuální zručnost
- potravinářský průkaz
PRACOVNÍ DOBA:
- ranní směna začíná v 6:00 hod
- odpolední směna začíná v 18:00 hod
NABÍZÍME:
Zdravotní bonus 1000 Kč/měsíc, příspěvek na dopravu 1000 Kč/měsíc, noční příplatek 40 Kč/hod, odpolední příplatek 20 Kč/hod, zajištění residenčního ubytování, příspěvek na stravování, dárkové poukázky, firemní akce, práci v přátelském kolektivu, kvalitní technické zázemí, pracovní místo v dynamicky se rozvíjející společnosti.
KONTAKT: e-mailem