Pomocný zámečník ve strojírenství

Pracovní místo ( Pomocný zámečník ve strojírenství ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem. V případě zájmu své životopisy zasílejte na: office@cstfire.com

Náplň:
- zámečnická výroba ve strojírenství
- příprava výroby v sídle firmy
- příjem hutního materiálu ze skladu a jeho uskladnění
- zámečnické práce (broušení, vrtání, řezání na pile)
- údržba pořádku na pracovišti

Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru (zámečník, strojní zámečník, mechanik)
- flexibilita,
- loajalita,
- manuální zručnost, technické myšlení
- dobrý zdravotní stav

Výhodou:
- svařování tavící se elektrodou v aktivním plynu metodou 135 (MAG): nelegované a nízkolegované ocele
- svařování tavící se elektrodou v aktivním plynu metodou 135 (MAG): vysokolegované ocele
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- pracovní doba od 06:00 - 14:30 (bude upřesněno u pracovního pohovoru)
- pracovní poměr nejprve na dobu určitou, s možností změny na dobu neurčitou
- nástupní plat odpovídající zkušenostem a dovednostem, s možností růstu

Nástup ihned
Vhodné i pro absolventy.