Quality engineer

Pracovní místo ( Quality engineer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: komunikace se zákazníky a vzájemné vyjasňování požadavků a zadání, komunikace s dodavateli, řešení problémů, vyhodnocování účinnosti nápravných opatření, spolupráce na auditech a odstraňování případných nedostatků v rámci nápravných opatření, spolupráce na analýzách reklamovaných dílů, tuzemské i zahraniční pracovní cesty v rámci řešení zákaznických požadavků a dodavatelských auditů a další.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru nebo zkušenosti s řízením výrobních procesů, AJ (minimálně úroveň B2), orientace v technické dokumentaci, technické myšlení, znalost práce s PC (MS Office, MS Outlook), dobré komunikační dovednosti, samostatnost, proaktivita, pozitivní přístup. Německý jazyk, znalost SAP a znalost 8D Reportů, nástrojů kvality, analytických metod, FMEA, SPC, APQP atd. výhodou.
Nabízíme: adekvátní finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem včetně bonusů, smlouvu na dobu neurčitou, 25 dní dovolené, home office, možnost čerpání přesčasových hodin, velký potenciál pro osobní i profesionální rozvoj, široký záběr napříč celou firmou, práci na projektech pro top automobilové firmy, dotované závodní stravování v areálu zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění, odměny za pracovní výročí a životní jubilea, placená volna při osobních překážkách nad rámec zákona, přátelskou firemní atmosféru, možnost předkládat vlastní návrhy na zlepšení.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313281128 nebo e-mailem magdalena.fiserova@purem.com