kalič

Pracovní místo ( kalič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZmK
Hlavní náplň práce:
- příprava a zakládání vsázek do kalicích pecí a zajišťování jejich rozebírání dle pracovních příkazů - ovládání tepelných procesů - měření tvrdosti - obsluhu indukčního ohřevu, mycí a zakládací zařízení vakuové pece - obsluhu vodních čerpadel a kompresoru - obsluha a používání plynů (vodík, dusík, čpavek,…) - vydávání hotových zakázek na základě vystavení dodacího listu
Nabízíme:
- přátelské zázemí českého tradičního výrobce ve zdravotnictví
Požadujeme:
- střední odborné vzdělání technického směru - zkušenosti s prací na kalírně - manuální zručnost
- dobrá pracovní morálka, smysl pro odpovědnost
denní pracovní doba 7,5 h.
první kontakt e-mailem