Strategičtí nákupčí

Pracovní místo ( Strategičtí nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: strategičtí nákupčí
Hledáme : SŠ/VŠ s technickým zaměřením, s NJ/AJ
Požadujeme :
znalost v technické a výkresové dokumentaci, výborné vyjednávací a prezentační schopnosti,samostatnoist, flexibilita praxe v rámci řízení projektů v oblasti nákupu, analytické myšlení, řid.průk. B
Popis funkce :
spolupráce se stávajícími dodavateli, optimalizace ce a nákupních podmínek, pravidelné audity a hodnocení dodavatelů, řízení projektů v oblaasti nákupu výrobních dílů, reporting, koordinace požadavků souvisejících s novými projekty atd…
FORMA VÝBĚRU UCHAZEČE : VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
Zaměstnanecké výhody: Q odměny, motivační odměny
Nástup možný ihned. Mzda: 40 000,- až 60 000,- Kč mzda v rozpětí dle znalostí a zkušeností
Kontakt: Prokeš Roman, tel.: 318 600 140, 730 176 581, e-mail: hr@agor.cz
První kontakt e-mailem, zasílejte své životopisy,následně bude domluven termín výběrového řízení.
Místo výkonu práce: Agor Tech spol. s r.o., Sádek č.p. 1 a, Příbram 1