Operátor/ka CNC prošívacích center

Pracovní místo ( Operátor/ka CNC prošívacích center ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

-Baví Vás různorodá činnost?
-Rád přijímáte nové pracovní výzvy?
-Máte zkušenosti s prací na obdobné pozici a chtěl byste je uplatnit v prostředí menší společnosti s velkými cíli?

Pokud si odpovíte na tyto otázky kladně, pak jste to právě Vy, koho naše společnost hledá. Jsme přední výrobci matrací, postelí, roštů, lůžkovin a ostatního příslušenství pro zdravé spaní.

Do našeho týmu přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici operátor/ka CNC prošívacích center. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!!!

Očekáváme od Vás:
-schopnost pracovat samostatně i v týmu
-zodpovědnost
-pracovitost
-pečlivost

Požadujeme od Vás:
-SŠ vzdělání - zkušenost s textilními stroji výhodou
-znalost práce na PC

Co bude náplní Vašeho pracovního dne:
-plnění výrobních plánů
-manipulace s materiálem
-výpočet spotřeby a příprava materiálu, potřebného pro výrobu
-prošívání polotovarů dle požadavku oddělení plánování nebo požadavků mistra
-pravidelná denní údržba svěřených strojů
-jednosměnný provoz - 6:00 - 14:30, v budoucnu provoz dvousměnný

Co Vás u nás čeká:
-vše potřebné k výkonu práce zajistíme
-obsluhovat stroje Vás naučíme
-práce v zajímavém oboru
-stabilní tým kolegů, pro které není problém kdykoliv a s čímkoliv Vám pomoci
-možnost profesního růstu

Bližší informace: Lenka Nekovářová, tel. č.: 734 168 161,
e-mail: lenka.nekovarova@hildinganders.com

kontakt: e-mailem, telefonicky po-pá; 08:00-16:00 hod.