Recepční, asistentka

Pracovní místo ( Recepční, asistentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem, telefonicky. Tel.: 721 851 100, e-mail: info@hotel-palfrig.cz
Prosíme o zaslání životopisu.

Hotel a restaurace Palfrig ve Staré Vsi nad Ondřejnicí okr. Ostrava přijme recepční - asistentku.

Požadujeme: znalost anglického jazyka slovem i písmem, příjemné a vstřícné vystupování, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme: dobré platové podmínky, příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilní společnosti

Práce se bude vykonávat pondělí až pátek, jen denní směny.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, sick day, prémie

Nástup možný ihned