Obchodník/ce po telefonu (telesales)

Pracovní místo ( Obchodník/ce po telefonu (telesales) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- oslovovat stávající i nové firemní klienty a pomáhat jim s jejich zviditelněním se prostřednictvím naší online platformy a tištěného časopisu;
- budovat partnerské obchodní vztahy s klienty, na kterých si zakládáme;
- aktivně navolávat a tvořit obchodní nabídky většinu dne;
- administrativa a práce v interním crm (správa obchodních případů);
- možnost spolehnout se na naše zkušené kolegy a školitele, kteří vám nejen v začátcích pomohou;
- práce v týmu i individuálně, možnost se průběžně školit a zvyšovat své prodejní dovednosti;
- report své denní činností a výsledky práce, účast na strategických poradách.

Očekáváme:
- min. SŠ vzdělání;
- výbornou znalost českého jazyka, schopnost srozumitelně se vyjádřit a formulovat své myšlenky;
- logické uvažování;
- individuální přístup ke klientům - umět naslouchat, rychle a správně vyhodnotit danou obchodní situaci a nabídnout řešení;
- energický přístup, temperament, tah na branku;
- důslednost - schopnost dotahovat věci do konce při uzavírání obchodních příležitostí;
- proaktivitu a orientaci na výsledky, psychickou odolnost;
- sdílení firemních hodnot;

Nabízíme:
- propracovaný systém zaškolení;
- atraktivní výdělek, který si sami ovlivníte - fixní část plus provize z prodeje;
- zajímavou pracovní příležitost v moderním prostředí;
- možnost profesního růstu a osobního rozvoje;
- pracovní dobu od pondělí do pátku, 5 týdnů dovolené, systém cafeterie a občerstvení na pracovišti.
Prac. doba 8-16.00. Kontakt: e-mailem.