ROZPOČTÁŘ-KA - KALKULANT-KA

Pracovní místo ( ROZPOČTÁŘ-KA - KALKULANT-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Věra Ryšková, tel: 553 694 335, e-mail: vera.ryskova@arako.cz V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis, příp. další materiály v elektronické podobě na uvedenou kontaktní adresu.
Požadujeme:
- SŠ /VŠ vzdělání ekonomického, nebo technického směru
- Znalost práce s PC ( MC Office, Internet, Lotus Notes )
- Předchozí pracovní zkušenost z oblasti administrativy - vítána
- Ruský jazyk výhodou
- Analytické myšlení, flexibilita
- Tvořivost
- Schopnost vysokého pracovního nasazení
- Důslednost a pečlivost
- Spolehlivost a samostatnost

Náplň práce:
- Vykonává komplex prací, které zabezpečují ekonomický chod společnosti
- Zajišťuje přípravu a zpracování podkladů pro kalkulace a tvorbu cenové nabídky
- Zpracovává kalkulace zakázek
- Zpracovává podklady pro realizační rozpočet
- Stanovuje výrobní náklady jednotlivých produktů
- Kontroluje a aktualizuje ceník
- Organizuje a řeší různé situace související s vypracováním plánovacích dokumentů společnosti a vyhodnocování jejich plnění
- Tvoří ekonomické rozbory a analýzy pro management

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování, příspěvek při narození dítěte a vlastní svatbě
- penzijní připojištění
- příspěvek dětem na letní tábor, školu v přírodě, lyžařský výcvik
- příspěvek na kulturu a sportovní činnosti