SENIOR/SENIORKA SVAŘOVACÍ INŽENÝR/INŽENÝRKA (ZamK)

Pracovní místo ( SENIOR/SENIORKA SVAŘOVACÍ INŽENÝR/INŽENÝRKA (ZamK) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A02 z:3/5/2022 (ZamK)
Hlavní úkoly:
1.Návrh, testování a zavádění nových procesů svařování, s cílem zvýšení produktivity výroby.
2.Plánování a provádění kvalifikací postupů svařování (WPQR) pro nové materiály.
3.Tvorba pracovních instrukcí, jejich aktualizace a implementace.
4.Zodpovědnost za implementaci nových svařovacích procesů a technologií
Požadavky:
1. Platný certifikát IWE
2. Praxe min. 7 let na pozici svářečský inženýr
3. Praxe min. 3 let v oblasti offshore, nebo lodním průmyslu
Výhodou:
4. Výborná znalost a orientace ve standardech certifikačních společností LR, DNV, ABS, BV a dále pak ve standardech AWS
5. Detailní znalost a orientace v evropských a ASME standardech pro nedestruktivní a destruktivní zkoušení konstrukčních ocelí a jejich svarových spojů
6. Zkušenost s technologiemi zpracování a svařování vysokopevnostních ocelí
7. Znalost relevantních svařovacích procesů (138, 136, 121, 125, 125-TW)
8. Komunikativní znalost angličtiny
Nabízíme:
- Podnikové stravování, dovolenou navíc.
Kontakt telefonicky, emailem.