Ostraha prodejny LIDL

Pracovní místo ( Ostraha prodejny LIDL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem, telefonicky. Prosíme NECHODIT na pracoviště! 1. kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 9:00 - 16:00 hod., tel. 737 087 145 Lenka Hanušová, nebo na e-mail: nabor.centrum@protektia.cz, nezapomeňte přiložit platné telef. číslo. Požadavky: čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém; potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce: ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného

Vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné

Nástup možný IHNED