Ostraha prodejny DM drogerie

Pracovní místo ( Ostraha prodejny DM drogerie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem, telefonicky. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku. Kontakt tel. p. Svatava Šašková 721 954 166, Po-Pá od 9.00 -16.00, na e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz

Náplň práce: strážní a detektivní činnost, kontrola dodržování bezpečnostních procesů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s bezpečnostními orgány, monitorovací činnost v prostoru objektu, práce s kamerovým systémem.

Požadujeme: čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou a dle požadavku měsíční zálohy. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Nástup možný IHNED