Detektiv na prodejně DM drogerie - OZP

Pracovní místo ( Detektiv na prodejně DM drogerie - OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vyhrazeno pro OZP (jsme uznaným zaměstnavatelem na chráněném trhu práce).
1. kontakt e-mailem, telefonicky. Prosíme zájemce, aby NECHODILI na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, PO-PÁ 8-17 hodin p. Praus Alena 722 364 544 nebo e-mailem: nabor.centrum@gado.cz

Požadujeme :
- Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
- Praxe v oblasti security (výhodou, ne podmínkou)
- Základní znalost práce na PC (obsluha kamerového systému)
- Certifikát strážného (výhodou, ne podmínkou)
- Až 12-ti hodinové pracovní směny/nepravidelný 30 hod. pracovní fond dle požadavků manažera
- Vhodné pro OZP nesmí se týkat pohybového ústrojí

Náplň práce:
- Spolupráce s policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost
- Pochůzková činnost po prodejně, ochrana majetku a ostraha osob

Nabízíme :
- práci v silné a stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyty
- možnost zálohy na mzdu
- jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
- nástup možný ihned