THP v rostlinné výrobě - středisko Tisová

  • Tisová

Pracovní místo ( THP v rostlinné výrobě - středisko Tisová ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz B,T (C, E výhodou)
- výhodou průkaz strojníka a průkaz obsluhy motorových vozíků
- uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Portál farmáře, LPIS, AG info)
- vzdělání zemědělského směru
- praxe v oboru vítána
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita, manuální zručnost
- schopnost organizace, komunikace a řízení pracovního kolektivu
- výhodou znalosti v oblasti zemědělské techniky, navigace
NABÍZÍME: dlouhodobá perspektivní spolupráci, práce v menším a přátelském kolektivu, 8hodinová pracovní doba, 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat, mobilní tarif k soukromým účelům i pro rodinné příslušníky.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně (Tisová 157)
Janecký Martin, vedoucí rostlinné výroby, tel.: 728 923 676, e-mail: janecky@zalsi.cz