Nákupčí

Pracovní místo ( Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned

Jsme specialisti na vrácené zboží a nadbytky zásob. Od dob našeho založení rosteme každoročně o stovky procent, díky naší profesionalitě a důvěryhodnosti si nás vybrali za partnery největší světové značky, řetězce a e-shopy. Aktuálně obsazujeme pozici:

Nákupčí

Co od vás očekáváme:

hledáme zkušeného nákupčího v oblasti e-commerce
nutná praxe min. 3 roky na stejné nebo obdobné pozici
zkušenost z oblasti nákupu nebo online prodeje
aktivní angličtina - denní komunikace se zahraničními dodavateli
výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
samostatnost, zodpovědnost, aktivní a zodpovědný přístup k práci
řidičský průkaz sk. B

Co je náplní práce:

realizace nákupů v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů
zodpovědnost za řízení a rozvoj dodavatelů, vedení evidence
příprava a realizace výběrových řízení
vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli
příprava a uzavírání smluvní dokumentace
správa dat ve firemním informačním systému
pravidelný reporting

Co vám nabízíme:

zázemí zavedené a stabilní firmy
skvělý tým kolegů
plat od 35 000,- dle praxe a zkušeností
další motivace vázané na plnění obchodních a marketingových cílů

Kontakt

V případě vašeho zájmu o naši pozici nám neváhejte zaslat váš životopis na email: iprice@kmosek.com, děkujeme a těšíme se na Vaše reakce.
Petr Kmošek - HR interim manažer