Obchodní referenti - Market Support (péče o zákazníky)

Pracovní místo ( Obchodní referenti - Market Support (péče o zákazníky) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: příjem objednávek od zákazníků - komunikace se zákazníky v NJ a AJ, analýza vstupních dat, vyjasnění otázek, zadání zakázky do informačního systému SAP, zakládání interních servisních objednávek, tvorba cenových nabídek, komunikace s jinými odděleními v rámci závodu
Požadavky: schopnost komunikovat v NJ, popřípadě v AJ (písemně i telefonicky), znalosti MS Office (Excel, Word) . Výhodou::zkušenosti na obdobné pozici, znalost programu SAP
Osobní předpoklady:, proaktivní přístup k práci, schopnost jednat se zákazníky, dodavateli (péče o zákazníky), spolupracovníky , schopnost týmové spolupráce, pečlivost, přesnost, ochota dalšího vzdělávání
Nabízíme: 13.. mzda, měsíční odměny za splněné cíle, stravenky (115,-Kč/den), vzdělávací jazykové a odborné kurzy, pružnou pracovní dobu, 2 sick days, 21 dní dovolené - každý rok +1 den navíc, firemní akce, zázemí perspektivní mezinárodní společnosti Körber Pharma.