SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA TIG na 1 směnu

Pracovní místo ( SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA TIG na 1 směnu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned

Náplň práce:
- příprava a sváření dílů metodou TIG dle zadání výkresové dokumentace.

Požadavky:
- praktická znalost sváření metodou TIG.
- orientace ve výkresové dokumentaci.
- pečlivost, preciznost, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost za výsledek.

Nabízíme:
- jednosměnný provoz s pravidelnou pracovní dobou 06:00-14:00 hod.
- volné víkendy.
- odměny za kvalitu a bonusy za produktivitu.
- rozmanitou práci na zakázkové kusové výrobě.
- možnost profesního růstu a zdokonalení v oboru.
- přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy.
- slušné a férové jednání, neformální atmosféru na pracovišti.
- absolventy rádi zaučíme.

V případě zájmů posílejte životopisy na jobs@svmetal.cz i s názvem pozice nebo volejte na tel. 778 477 089