Technik/čka - fakturant/ka (příprava podkladů pro dopravní stavby, práce s proje

Pracovní místo ( Technik/čka - fakturant/ka (příprava podkladů pro dopravní stavby, práce s proje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned.
Mzda dle délky praxe a zkušeností.
Pokročilá znalost MS Office - EXCEL a Word
ŘP sk. B
Komunikativnost, samostatnost
Trestní bezúhonnost, spolehlivost, pečlivost
Místo výkonu práce Olomouc s občasnými výjezdy na montážní pracoviště
NABÍZÍME: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecká karta Benefit plus, stravování, školení a zvyšování odborné způsobilosti.

Životopisy zasílejte POUZE na uvedenou emailovou adresu do 31.7.2022.