Obchodník/nice po telefonu

Pracovní místo ( Obchodník/nice po telefonu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Kučerová, tel.: 295562297, e-mail: Jana.Kucerova@channel-partners.cz
V tuto chvíli přijímáme nové kolegy do našeho projektu Dotankujtiskárnu.cz v rámci kterého šetříme firemním zákazníkům náklady na tisk.

Požadavky:
Hledáme někoho kdo už má prokazatelnou zkušenost s prací v call centru, ideálně na aktivní lince s prodejem nebo obchodníka z terénu, který by rád našel klid, v podobě obchodu po telefonu.
Důležité je, aby obchodník mohl pracovat alespoň 6 hodin denně v čase od pondělí do pátku od 8 do 16:30.
Nutná je určitě i uživatelská znalost pc, nebudete jen volat, součástí práce je i administrativa spojená s vedením obchodních případů a komunikace s teamleaderem například přes sdílený disk a tabulky (vyhledávání, funkce, report, aj.).

Co nabízíme:
Hlavní je, že aktuálně je u nás možnost pracovat odkudkoliv, tedy není nutné docházet do kanceláře. A to včetně zaučení. Samozřejmě zůstává možnost do kanceláře docházet případně nějak kombinovat obě varianty.
Výhodou je, že na tomto projektu se nejedná o neustálou akvizici, ale postupem času si obchodník buduje své vlastní portfolio klientů, o které se stará.
Najdete u nás vysoké provize a k tomu jistotu fixní mzdy.
O naše obchodníky se umíme postarat, což se projeví na jeho odměně, dobrém produktu a kvalitním školení od těch nejlepších v oboru.

Jste zkušený obchodník tělem i duší a hledáte novou obchodní příležitost a uplatnění?
Ozvěte se nám.

Zaměstnanecké výhody: Firemní vzdělávací akademie, firemní akce, práci odkudkoliv