Fakturant/ka - pomocný/á účetní

Pracovní místo ( Fakturant/ka - pomocný/á účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chceš se rozvíjet v rychle rostoucím a dynamickém prostředí? Máš rád čísla? Jsi zodpovědný, pečlivý, samostatný a zaměřený na cíl? Pak je tato pozice vhodná právě pro tebe!

Jako fakturanta - pomocná účetní budeš:
- vést evidenci faktur, provádět jejich zpracování a likvidaci
- zajišťovat veškerá data pro zpracování faktur
- pořizovat a expedovat faktury odběratelům
- vypracovávat prvotní podklady pro zpracování faktur a účetnictví
- vyřizovat korespondenci
- mít na správu šanony a jejich správné používání
- zpracovávat související dokumenty od zákazníků a dodavatelů

Neváhej a ozvi se, pokud jsi:
- Parťák do nepohody
- Máš základy fakturace a účetnictví
- Máš chuť se rozvíjet
- Jsi flexibilní a zodpovědný
- Zkušenosti s prací v SAPu výhodou

Osobnostní předpoklady a dovednosti
- Organizační schopnosti
- Schopnost dodržovat termíny
- Analytické uvažování
- Zkušenosti v oboru fakturace - pomocné účetnictví

My ti nabídneme:
- Nástupní plat 25 000 - 40 000 hrubého - dle zkušeností, schopností a dovedností kandidáta
- Pracovní dobu po - pá 8 hodin denně (víkendy patří rodině)
- Zdarma využití našeho fit centra a solária pro zaměstnance na pobočce ve Svitavách
- Smlouvu na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební lhůtou
- Občerstvení na pracovišti
- Zaměstnaneckou slevu na nákup zboží na prodejně ve Svitavách
- Firemní telefon i k soukromým účelům/neomezený tarif
- Zázemí stabilní rodinné firmy
- Po třech letech každý rok týdenní dovolená v Chorvatsku pro celou rodinu ZDARMA

Vzdělání: Středoškolské s maturitou
Termín nástupu: ihned
Pracovní doba po - pá 06:00 - 14:30

SVÉ STRUKTU