Rozpočtář / Rozpočtářka - přípravář / přípravářka staveb

Pracovní místo ( Rozpočtář / Rozpočtářka - přípravář / přípravářka staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem. Strukturované životopisy zasílejte na: info@technickesluzby.cz

Náplň práce: příprava rozpočtů, kalkulace staveb, vypracování cenových nabídek, kontrola projektové dokumentace, příprava podkladů pro fakturaci, komunikace s investory.

Požadujeme: praxe v oboru dopravních staveb, znalost rozpočtových programů v RTS nebo URS, znalost práce na PC - MS Office, MS Outlook, orientace ve stavebních výkresech a projektové dokumentaci, řidičský průkaz sk.B, časovou flexibilitu, zodpovědnost a pracovitost, dobré komunikační schopnosti.

Zaměstnanecké výhody: práce na HPP ve stabilní a prosperující společnosti, mobilní telefon a PC, 25 dní dovolené, stravenky v nominální hodnotě 120 Kč, pružnou pracovní dobu, odměny na dovolenou a Vánoce, dobré finanční ohodnocení - smluvní mzda+prémie

Vhodné i pro absolventy