ROZPOČTÁŘ -KA

Pracovní místo ( ROZPOČTÁŘ -KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Lhotská Olga, životopisy zasílejte na e-mail: olga.lhotska@gmproject.cz.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ se zaměřením na technické zařízení budov
- nutná je spolehlivost, samostatnost
- ŘP sk. B, ochota cestovat
- organizační schopnosti, flexibilita
- komunikace v týmu
- uživatelská znalost práce s MS Office
Hrubá měsíční mzda je pro absoloventy 25 000 - 35 000 Kč a pro uchazeče s praxí: 35 000 - 45 000 Kč.
Náplní práce je:
- spolupráce na přípravě rozpočtů investičních akcí
- zpracování kalkulačních podkladů pro tvorbu cen a cenové nabídky včetně veřejných výběrových řízení
- komunikace s projektovým manažerem, dodavateli, subdodavateli i zadavatelem
- práce s projektovou dokumentací
- kontrola výměr