Elektrikář: 35.000 - 50.000 Kč

Pracovní místo ( Elektrikář: 35.000 - 50.000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Odborné samostatné elektro činnosti při výrobě chladírenského nábytku a zařízení
Práce s elektro schématy, instalace kabelových svazků, montáž osvětlení, oživování a testování funkčnosti chladírenského nábytku a zařízení
V případě zájmu a zkušeností možnost koordinace pracoviště s cca. 4-10 pracovníky
Máme více volných pozic s různou mírou odpovědností od řadových elektrikářů až po zkušené elektrikáře zodpovědné za menší výrobní úsek.
Konkrétní mzdové ohodnocení v uvedeném rozpětí bude odpovídat zodpovědnostem a náplni práce na které se domluvíme.

Požadujeme:
Min. SOU v oboru elektro
Platnou elektro vyhlášku (min. § 5) nebo ochotu si s naší podporou vyhlášku obnovit
Praxe na pozici elektrikáře výhodou
Ochota práce na 2 směny
Spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
• Zázemí mezinárodní expandující společnosti
• Různorodou a perspektivní práci
• Atraktivní mzdové ohodnocení
• Dotované stravování
• 5 týdnů placené dovolené
• Další placené volno až 5 dní ročně za odpracovanou dobu
• Příspěvek na dojíždění
• Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
• Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
• Příspěvek na dětské letní tábory
• Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
• Zdarma očkování proti chřipce
• Finanční odměny za zlepšovací návrhy
Místo práce: Kaplice
Mzda: 35.000 - 50.000 Kč
Kontakty: Lenka Nožičková (Lenka.Nozickova@hauser.com, 388 404 315)