HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Pavlína Koligová, tel: 553 694 105, e-mail: pavlina.koligova@arako.cz V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis, příp. další materiály v elektronické podobě na uvedenou kontaktní adresu.
Co požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- Znalost účetnictví v souladu s platnými předpisy a zákony
- Znalost RJ slovem i písmem, AJ - mírné pokročilý
- Praxe ve vedení kompletního účetnictví celé firmy minimálně 5 let
- Orientace v zákonech ( DPH, DPPO, DPFO, silniční daň, daň z nemovitostí
- Praxe ve výrobním podniku výhodou
- Práce v účetním programu NAVISION výhodou
- Znalost MS Excel , WORD
- Schopnost samostatné práce
- Analytické myšlení, flexibilita
- Organizační schopnosti
- Důslednost a pečlivost

Náplň práce:
- Vedení kompletní účetní agendy, včetně závěrkových prací
- Kompletní zpracování DPH - komunikace s úřady ( FÚ, ČSÚ , bankou )
- Kontrola nad zpracováním mezd, hlášení intrastat a statistických výkazů
- Zpracování měsíčních a ročních závěrek
- Zpracování reportů pro vedení společnosti, mateřskou společnost a banku
- Spolupráce na zajištění platebního styku a směny deviz
- Sledování měsíčního cashflow

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování, příspěvek při narození dítěte a vlastní svatbě
- penzijní připojištění
- příspěvek dětem na letní tábor, školu v přírodě, lyžařský výcvik
- příspěvek na kulturu a sportovní činnosti
- pružná pracovní doba