Obchodník/-ice

Pracovní místo ( Obchodník/-ice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kdo jsme:
Jsme firma zabývající se poskytováním internetu. pod hlavním brandem Internet Hned. Baví nás technologie, rádi je testujeme a nasazujeme v naší síti. Přestože své služby nabízíme již více jak 17 let, stále si držíme otevřenou atmosféru startupu. V posledních letech jsme se výrazně rozšířili, a tak mezi naše značky patří kromě Internet Hned také Radynet, ITexpres, KompletNet, ale třeba i Holnet.

Co tě čeká:
Dosahování prodeje našich služeb a zvyšování počtu zákazníků.
Spolupráce s již získanými zákazníky a využívání prodejních příležitostí.
Tvorba nabídek, komunikace se zákazníky a zaměření se na konkurenční trh.
Obchodní a marketingové aktivity.

Jaké znalosti a dovednosti potřebuješ:
Prodejní zkušenosti a vyjednávací schopnosti.
Logické myšlení se zkušenostmi v Excelu.
Nadšenost a komunikativnost se znalostí obchodní matematiky.
Zájem o IT technologie a touha učit se.
Motivaci a příjemné vystupování.
Řidičský průkaz sk. B.

Výhodou bude, pokud budeš:
Mít zkušenosti z IT oboru.
Prostě srdcař.
Používat selský rozum.

Předpokládaná pracovní doba je od 8:30 do 17:00

Co Vám můžeme nabídnout:
Přátelské prostředí založené na otevřenosti, neformálních vztazích a týmové práci.
Práci do které můžeš zahrnout své vlastní nápady.
Stabilní zázemí dlouhodobě fungující firmy.
Nadstandardní platové ohodnocení, dle zkušeností pracovníka.
Pravidelný růst platu.
Vánoční prémie.
Internetové připojení a IPTV.
Možný kariérní růst, dle šikovnosti a zkušeností.
5 týdnů dovolené, sick day.
Pořádáme firemní akce, školení, večírky, teambuildingy, zkrátka se nenudíme :)