Trainee program s cílovou pozici KOORDINÁTOR VÝROBNÍHO ÚSEKU

Pracovní místo ( Trainee program s cílovou pozici KOORDINÁTOR VÝROBNÍHO ÚSEKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Na co se můžeš těšit:
Porozumíš organizaci montáže, výrobě moderního chladírenského nábytku, i základním principům vedení lidí
Během 1 roku se naučíš vyrábět širokou škálu chladírenského nábytku a pod vedením zkušených kolegů se naučíš samostatně řídit proces montáže.
Po úspěšném ukončení programu se staneš koordinátorem výrobního úseku, kde budeš samostatně řídit proces montáže a koordinovat tým o velikosti 8-10 pracovníků.

Co od Tebe očekáváme:
Jsi absolvent SOU/SŠ technického směru
Zatím nemáš praxi v oboru více než 2 roky
Orientuješ se ve strojírenských výkresech a v technické dokumentaci
Jsi ochotný pracovat na 2 směny
Zajímáš se o technická témata a chceš si vybudovat skvělou kariéru s atraktivní mzdou v prosperující mezinárodní společnosti.

Co Ti nabídneme:
Zázemí mezinárodní expandující společnosti
Různorodou a perspektivní práci
Atraktivní mzdové ohodnocení (nástupní mzda 32.000 Kč a další navýšení po úspěšném ukončení programu na 43.000 Kč)
Dotované stravování
5 týdnů placené dovolené
Další placené volno až 5 dní ročně za odpracovanou dobu
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
Příspěvek na dětské letní tábory
Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
Zdarma očkování proti chřipce
Finanční odměny za zlepšovací návrhy
Místo práce: Kaplice