Hlavní finanční účetní

Pracovní místo ( Hlavní finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost ELASTO FORM Bohemia s. r. o. působí na trhu 3D reklamy od roku 1992 a je jedním z předních výrobců a dodavatelů reklamních předmětů v České republice.
Do našeho týmu aktuálně hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici

Pracovní náplň:
- komplexní zpracování účetní agendy společnosti
- Příprava účetních závěrek, inventarizace účtů, podkladů pro banky, audit
- Měsíční a roční účetní uzávěrky
- Komplexní daňová agenda
- Kontrola a zpracování účetních dokladů
- Evidence nemovitostí, odpisy
- Soupis aktiv, závazků a pohledávek
- Zpracování statistických výkazů
- Komunikace s finančním úřadem
- Sledování legislativních změn a spolupráce při jejich zavádění do praxe
- Práce v interním softwaru společnosti
- Zajištění každodenních pracovních činností souvisejících s účetnictvím
Požadované znalosti a dovednosti:
- znalost podvojného účetnictví a zkušenosti z oboru minimálně 5 let
- Samostatné vedení interního účetnictví
- Všeobecný komplexní přehled v daňové a účetní legislativě
- Zkušenost s účetními uzávěrkami a daňovými přiznáními
- Samostatnost, přesnost, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
- Částečná orientace v personálních záležitostech a mzdové oblasti výhodou
- Znalost NJ výhodou
Nabízíme:
- Práci na plný úvazek
- Odpovídající platové ohodnocení a finanční růst
- Flexibilní pracovní dobu
- Stravenky
- Příspěvek na dojíždění do práce
- Zaškolení
- Podporu v osobním rozvoji a školení
- Přátelský pracovní kolektiv
Nástup možný ihned
Výše mzdy bude sdělena na pohovoru.