Zedník

Pracovní místo ( Zedník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte na email: info@snabytek.cz případně volejte 773 452 282. Kontaktujte mě, rád se s Vámi setkám a proberu možnosti nástupu do naší firmy osobně. Do smazání inzerátu je nabídka platná!

Naše společnost, významný výrobce interiérů a dodavatel komplexních rekonstrukcí a staveb hledá nové kolegy na pozici Zedník. Co kdyby jste měli možnost být součástí sehraného týmu lidí v rámci staveb, rekonstrukcí interiérů bytů, domů. Naše společnost se specializuje hlavně na interiérové práce. Nejsme závislí na počasí. Práce je po celý rok dostatek. Jsme na trhu již 26 let. Chcete být součástí prosperující firmy s kvalitním nářadím a vybavením? Možná hledáme právě tebe.

Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování, ochotu pracovat.

Náplň práce a požadavky:
- práce se zajímavými produkty, výrobky, nové techniky, školení
- různorodá práce: zdění, omítky, sdk, obklady, nivelace, betonáže a jiné..
- praxe v oboru podmínkou
- řidičák B vítán
- samostatnost vítána

SNABYTEK®, design centrum Ostrava se zabývá špičkovými návrhy interiérů domů, bytů, komerčních interiérů. Následným projekčním zpracováním a výrobou zakázkového nábytku a celkovou revitalizací staveb vč. veškerých stavebních prací.
Nemusíte se obávat stereotypní práce, která by Vás brzy nebavila. Naši práci si můžete prohlédnout na našem webu mezi stovkami referencí www.snabytek.cz . Vaši práci ohodnotíme solidním platem s množstvím různých benefitů a motivačních složek platu. Hledáme kolegy, kteří nám pomohou dále růst a tvořit tak společnou identitu značky SNABYTEK®.