Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: účtování v podvojném účetnictví, měsíční přiznání k DPH, roční přiznání k silniční dani, zpracování roční finanční uzávěrky (DPPO), účtování faktur, statistiky, kompletní zpracování mezd, účtování majetku, komunikace s FÚ a dalšími institucemi.
Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost účetnictví v souladu s platnými předpisy a zákony, minimálně 5 let praxe na obdobné pozici, práce s MS Excel a Word, logické myšlení, samostatnost, pečlivost a spolehlivost. Znalost ekonomického systému EKO-SOFT výhodou.
Nabízíme: možnost kratšího úvazku, občasnou práci na HOME OFFICE, příspěvek na stravování, práci na HPP, první rok na dobu určitou, následně po domluvě prodloužení na dobu neurčitou, zemědělské komodity, zaučení a následná možnost konzultací (odchod zaměstnankyně do důchodu), práci v příjemném prostředí.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313582308 nebo e-mailem zschrastany@seznam.cz