šička - krejčí - švadlena

Pracovní místo ( šička - krejčí - švadlena ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: práce ve výrobě slunečníků, deštníků, stanů a vaků. kusová a malosériová výroba, příprava a nastavení strojů a zařízení pro danou výrobu, kontrola správné funkce strojů, příprava příslušných dílů a součástí výrobku, dalších textilních materiálů a galanterie, sestavení dílů, šití na základních šicích strojích a práce na speciálních šicích strojích, dohotovování, tvarování a další úpravy konečného vzhledu výrobků, zjišťování materiálových a výrobních vad, kontrola švů a žehlení, opravy chyb, péče o stroje a zařízení a jejich běžná údržba a seřizování strojů, výměna nití, jehel a příslušenství
- Požadavky: praxe v oboru výhodou - firma zaučí, vhodné i pro OZZ, precizní práce, chuť pracovat
- PD: Po-Pá 7:00-15:30 hod., HM je uvedena při plném úvazku
- Benefity: bonus za zapracování 4.000,- Kč, příplatek za víkendovou směnu, placené přesčasy, příspěvek na dopravu, měsíční prémie dle osobního výkonu, roční odměny, řízené zapracování, pracovní oblečení a pomůcky, příspěvky na stravování, nápoje na pracovišti a další
- kontakt osobně na pracovišti každé Út a Pá v čase 8:00-14:00 hod. nebo kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 17:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: p.kocourek@montis.cz