Lékaři - gynekologické oddělení (možné i absolventa lékařské fakulty)

Pracovní místo ( Lékaři - gynekologické oddělení (možné i absolventa lékařské fakulty) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Program vysoce kvalifikovaný zaměstnanec

Požadavky na pracovní pozici:
o absolvent lékařské fakulty,
o občanskou a morální bezúhonnost,
o odbornou způsobilost - VŠ vzdělání,
o specializovaná způsobilost dle zák. 95/2004 Sb. v oboru vnitřní lékařství.

Nabízíme:
o práci na akreditovaném pracovišti s možností dalšího vzdělávání,
o zázemí stabilního zaměstnavatele,
o velmi dobré platové ohodnocení včetně možnosti náborového příspěvku,
o osobní příplatky,
o rizikové příplatky (práce ve ztíženém pracovním prostředí),
o zvláštní příplatky - práce na operačních sálech, JIP,
o příplatky za práci přesčas a směnný provoz.

Zaměstnanecké benefity:
o ubytování v jednání s městem,
o možnost zajištění dětské skupiny (školky),
o týden dovolené navíc,
o dotované závodní stravování,
o výhodný mobilní tarif.

Příspěvky z FKSP:
o na dovolenou pro zaměstnance 8.000,- Kč/každý rok,
o tábory pro děti zaměstnanců 3.000,- Kč každý rok,
o finanční odměny k životnímu a pracovnímu výročí,
o peněžní dary za dárcovství krve,
o bezúročnou půjčku ve výši 25.000,- Kč se splatností 5 let,
o jednorázovou sociální výpomoc ve výši 15.000,- Kč,
o příspěvek na očkování,
o možnost zajištění rehabilitací a masáží.

Zaměstnanecké výhody:
ubytování, náborový příspěvek, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, zvýhodněný mobilní tarif.

V případě zájmu pište na uvedený email.