Technolog - normovač

Pracovní místo ( Technolog - normovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prosíme o zaslání životopisu na adresu: michal.mikulka@bez.sk
Náplň práce:
Normování technologických postupů
Strategický cíl: Analýza a aktualizace norem spotřeby času s ohledem na zavádění progresivních metod snímkování práce
Požadujeme:
min. středoškolské vzdělání v elektrotechnickém nebo strojním oboru, znalost strojní výroby a norem ČSN, EN, ISO, uživatelská znalost PC (textové a tabulkové editory, internet, e-mail,…), znalost metodiky stanovení norem spotřeby času, znalost systému pro podporu TPV, min. základní znalost AJ nebo NJ , vhodné i pro absolventy
Nabízíme:
rostoucí a dynamickou společnost, odměny za výkon, benefity, další vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvek na dopravu, roční odměny