Ostraha - detektiv prodejny Lidl

Pracovní místo ( Ostraha - detektiv prodejny Lidl ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vyhrazeno pro OZP.
Náplň práce:
Pochůzky po areálu skladu, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost, denní i noční směny. Při evidenci všech vozidel i osob práce s tabletem.
Požadujeme:
Praxe v oboru a certifikát strážného výhodou- ne podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost. Předložení výpisu z Rejstříku trestů.
Nabízíme:
Přáci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, pomoc při zajištění certifikátu strážného, k základní sazbě odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu. Nástup možný ihned.
Vhodné pro osoby OZZ, invadilitou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkát pohybového ústrojí.

Kontakt POUZE telefonicky Po - Pá 8-17 hod. Alena Praus tel. 606 333 112, nebo na e-mail nabor.ostrava@bohemiaplus.cz. Nezapomeňte přiložit platné tel. číslo a svou e-mailovou adresu.

Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky nebo e-mailem.