SKLADNÍK/-ICE

Pracovní místo ( SKLADNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE
- příjem, skladování materiálu a výdej do výroby
- výdej zboží ze skladu
- zajišťování kvalitativních a kvantitativních přejímek
- kontrola dodacích listů
- aktualizace údajů o zásobách
PRACOVNÍ POŽADAVKY
- SOU nebo SŠ vzdělání
- zručnost, přesnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita a iniciativa
- fyzická zdatnost
- základy na PC (excel, outlook)
- praxi na VZV (propadlý průkaz není překážkou)
Zaměstnanecké výhody: příplatky za docházku, dlouhodobá pracovní příležitost v dynamicky se rozvíjející společnosti, možnost dalšího vzdělávání, věrnostní odměna
HLÁSIT SE: Personální oddělení, e-mail: personalni@sapril.cz - své životopisy zasílejte na mail. Do předmětu prosím uvádějte název pozice SKLADNÍK, osobně pouze středa od 9:00 do 11.00hod. (v jiný termín nebude uchazeč přijat)