Policista/policistka

Pracovní místo ( Policista/policistka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, v případě středního odborného vzdělání NUTNÉ dodělat si maturitu.
- věk nad 18 let
- trestní bezúhonnost
- občanství České republiky
- zdravotní, fyzickou a psychickou způsobilost
Nabízíme:
- Náborový příspěvek ve výši 110 000,- Kč
- jistota platu, pravidelné navyšování služebního příjmu
- perspektivní zaměstnání s možností kariérního růstu
- uplatnění na obvodních odděleních, dopravních inspektorátech, odboru cizinecké policie, či oddělení hlídkové služby či speciální pořádkové jednotce
- po získání zkušeností možnost uplatnění ve službě kriminální policie a vyšetřování, policejní kynologii, zásahové jednotce aj.
Výhody: 6 týdnů dovolené, příspěvek na rodinnou a dětskou rekreaci, Multisport kartu, plat v plné výši při nemocenské a ošetřování člena rodiny, jednorázové odchodné po 6 letech služby, po 15 letech nárok na výsluhový příspěvek.
Kontakt: e-mailem nebo telefonicky Po - Pá 8:00 - 15:00 hod