Tester - automotive

Pracovní místo ( Tester - automotive ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho JAVA týmu hledáme posily na pozici: Tester (středně pokročilá nebo vyšší úroveň dovedností). Jedná se o projekty pro našeho zahraničního klienta, BMW.
Zdoláváš rád výzvy a baví Tě IT? Pak hledáme právě Tebe.

Jaký bude Tvůj pracovní den v UBK?
Do centra Plzně dojedeš autem, tramvají nebo trolejbusem a svoje pracovní místo najdeš v pasáži BOST, Klatovská 7 / Smetanovy Sady 9. S parkováním si hlavu nelámej, 5 minut od kanclů máme své parkoviště. Se svým týmem se pobavíš a zasměješ, a to nejen u odpoledního kafe.

Co Tě u nás může potkat?
Vytváření akceptačních testů. Strukturované odvozování testovacích případů ze specifikací. Vytváření, provádění, vyhodnocování a údržba automatizovaných testovacích případů a provádění manuálních testovacích případů. Analýza chyb a koordinace s vývojáři. Provádění a vyhodnocování funkčních regresních testů. 1 až 2 dny týdně u zákazníka (Erlangen).

Jaké dovednosti zvládáš s přehledem?
Máš zkušenosti s v Angularu a také v HTML. Ovládáš JavaScript, CSS a. Máš zkušenosti v TypeScriptu nebo srovnatelných technologiích. Zkušenosti s jazykem C++. Výhodou: zkušenosti se systémy CI/CD.

Nezbytné dovednosti, které klient vyžaduje:
Ukončené studium IT (IT specialista na vývoj aplikací, ukončené studium informatiky, přírodních věd nebo technických oborů) nebo dlouholetá praxe v oblasti vývoje softwaru. Samostatný, analytický a strukturovaný způsob práce. Velmi dobrá znalost angličtiny, a to jak písemná, tak mluvená
Výhoda: znalost německého jazyka. Výhoda: práce s agilními metodami, metodami TDD a Clean Code.

A jaké jsou naše benefity? Ko