Specialista pro tvorbu vzdělávacích programů - autor učebnice matematiky

Pracovní místo ( Specialista pro tvorbu vzdělávacích programů - autor učebnice matematiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Zuzana Židlická, e-mail: zuzana.zidlicka@basiseducation.cz

Účast na vývoji tabletové aplikace pro výuku matematiky (psaní obsahu), která zahrnuje zejména:
- identifikovat témata, která je třeba pokrýt a jejich strukturu; vytvářet texty (a/nebo jiný typ obsahu, např. obrázky, videa atd.) k vysvětlení těchto témat; vytvářet příklady pro domácí úkoly a testovat problémy/otázky; spolupracovat s dalšími členy vývojového týmu (vývojáři SW, specialisté na databázi atd.)
Preferované dovednosti:
- zkušenosti s vývojem softwaru; pracovní zkušenosti s dětmi (ne nutně v učebně)
Angličtina na úrovni rodilého mluvčího

BEG CZ is seeking an elementary school teacher or teaching enthusiast to become an author of a brand new math and science curriculum for grades 0-3. You can join an experienced team of authors and create lesson plans and teaching resources. An important part of the job is also using the content we create when teaching at BASIS International School Prague.

Job description:
Authoring and utilizing lesson plans and resources for elementary math and science courses. With the support of other team members, you will work on the following tasks:
o Identify topics that need to be covered.
o Organize the topics in units and lessons.
o Create detailed lesson plans.
o Design resources to support instruction in each lesson: worksheets, projection slides, hands-on activities, and tablet games.
o Teach the content in a Math and Science course at BASIS International School Prague.
What we expect:
o University degree in math, engineering, sciences, or any ot