Specialista pro tvorbu vzdělávacích programů - autor učebnice angličtiny

Pracovní místo ( Specialista pro tvorbu vzdělávacích programů - autor učebnice angličtiny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Zuzana Židlická, e-mail: zuzana.zidlicka@basiseducation.cz

Účast na vývoji tabletové aplikace pro výuku angličtiny (psaní obsahu), která zahrnuje zejména:
- identifikovat témata, která je třeba pokrýt a jejich strukturu; vytvářet texty (a/nebo jiný typ obsahu, např. obrázky, videa atd.) k vysvětlení těchto témat; vytvářet cvičení pro domácí úkoly a testovat problémy/otázky; spolupracovat s dalšími členy vývojového týmu (vývojáři SW, specialisté na databázi atd.)
Preferované dovednosti:
- zkušenosti s vývojem softwaru; pracovní zkušenosti s dětmi (ne nutně v učebně)
Angličtina na úrovni rodilého mluvčího

BEG CZ is seeking an english teacher or teaching enthusiast to become an author of a brand new humanities curriculum for grades 0-3. English language and literacy are also part of the curriculum. You can join an experienced team of authors and create lesson plans and teaching resources. While this is mainly an authoring position, you can also participate in teaching the courses at BASIS International School Prague.
The humanities curriculum at BASIS International School Prague is tailored to the local needs. We teach two versions of the course-Czech and English-and we pay attention to the connections between the two languages.
Job description:
Authoring educational content for the elementary (K-3) English Humanities courses. With the support of other team members, you will work on the following tasks:
o Identify topics that need to be covered.
o Organize the topics in units and lessons.
o Create detailed lesson plans.
o Design resources to supp