Databázový specialista (pracovní pozice s ubytováním)

  • Hradištko

Pracovní místo ( Databázový specialista (pracovní pozice s ubytováním) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněnou.

Požadavky:
" znalost databázových systémů Microsoft SQL Server
" základní znalost T-SQL
" logické myšlení a schopnost algoritmizace
" samostatnost, pečlivost, osobní zodpovědnost a smysl pro detail
" analytické myšlení
" chuť přicházet věcem na kloub
" chuť učit se novým zajímavým věcem
" schopnost práce v týmu, flexibilita a loajalita

Nabízíme:
" NOVÝ SLUŽEBNÍ BYT NA HRADIŠTKU
" pracovní smlouvu na dobu neurčitou (po nástupu nejprve smlouva na 12 měsíců)
" odměny 4 x ročně dle pracovního výkonu
" pružnou pracovní dobu (požadovaná přítomnost na pracovišti 7:30 - 13:30)
" firemní dotované stravování v místě pracoviště
" firemní notebook
" 5 týdnů dovolené
" 1x ročně příspěvek na dovolenou ze sociálního fondu (po 1 roce pracovního poměru)
" životní pojištění po 1 roce pracovního poměru
" po zapracování zaměstnanecký benefit program ( UNIŠEK+ CADHOC)
" posilovna v místě pracoviště
" možnost rozvoje a vzdělávání

Nástupní mzda 40.000 + osobní hodnocení, mzda se bude odvíjet od praxe a zkušeností.