Finanční účetní

Pracovní místo ( Finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

kontakt: tel.: 266021346, e-mail: weinerova@svoboda.c

Co u nás budete dělat?
* Účtování vybraných přijatých faktur
* Vystavování a účtování vybraných vystavených faktur
* Spolupráce na měsíčních a ročních účetních závěrkách
* Příprava podkladů ke spolupráci s auditory a daňovými poradci
* Administrativní výpomoc na účetním oddělení

Čeho si budeme cenit?
* Vzdělání v oblasti účetnictví (SŠ/VŠ) nebo odpovídající rekvalifikace
* zkušenosti s účetní agendou (dostačující jsou základní dovednosti)
* Znalost podvojného účetnictví
* Znalost účetního systému Helios je výhoda, nikoliv podmínkou
* Znalost MS Excel
* Chuť se učit, samostatnost, komunikativnost

Co Vám nabízíme:
* Finanční odměna dle zkušeností
* Místo pracoviště Praha 10 Malešice
* 40hodinová týdenní pracovní doba
* 4 dny dovolené navíc na váš odpočinek
* Stravenky v hodnotě 110Kč
* Příspěvek na volnočasové aktivity (500Kč/měsíc)
* Příspěvek na penzijní pojištění ve výši 2.119Kč/měsíc
* Vánoční bonus
* Nástup dle domluvy (na vhodného kandidáta si dokážeme počkat)
* Máme neformální firemní kulturu