Finanční controller/-ka

Pracovní místo ( Finanční controller/-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: podporuje finanční řízení v oblasti cenových kalkulací, tržeb a technického zajištění reportingu, podílí se na tvorbě rozpočtů a následné kontrole jejich plnění, připravuje analýzy nákladů a prodejů, zlepšuje a rozvíjí kontrolní nástroje a procesy, plánuje cash-flow a zpracovává analýzy odchylek, reporting požadovaných dat managementu, dohled nad účtováním, řešení komplikovanějších účetních operací, vyhodnocování plnění plánu, analýza reportů a příprava podkladů pro operativní a strategické rozhodování vedení společnosti
POŽADAVKY: Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít? praxi ve financích min. 3 roky (finanční analytik, controlling, reporting), vynikající znalosti českých účetních principů a souvisejících zákonů, analytické dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, komunikativnost, smysl pro týmovou spolupráci, zkušenost na obdobné pozici z výrobního podniku výhodou
NABÍZÍME: moderní pracovní prostředí,osobní přístup, adekvátní finanční ohodnocení, týden dovolené navíc, závodní stravování, odměny za pracovní a životní jubilea, příspěvek na penzijní připojištění
KONTAKT: e-mailem, telefonicky