Pracovníci ochrany majetku a osob

Pracovní místo ( Pracovníci ochrany majetku a osob ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 09.02.2022 a: 11.05.2022 Osobní kontakt PO - PÁ od 7:00 - 14:00 hodin na adrese Dukelská 102, Šenov u Nového Jičína.
Požadavky:
- Základní znalost práce na PC
- Zdravotní způsobilost k práci v nepřetržitém provozu
- Trestní bezúhonnost, zodpovědný přístup k práci

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), příplatky na rámec ZP (např. profesní), závodní preventivní péči, cafeteria program, volnočasové aktivity a další.

Kontakt: Juhásová Andrea Bc., telefonicky Po - Pá v době od 7:00 do 14:00 hod. na č.: 556 783 607, písemně na e-mail: juhasova.a@vop.cz