Produktový specialista

Pracovní místo ( Produktový specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro naše zavedené prodejny a stále rostoucí e-shop hledáme produktového specialistu/ specialistku.
o Vyznáš se ve sportovním sortimentu?
o Jsi technický typ? (kola, lyže, outdoor)
o Nebo máš naopak cit pro sportovní módu?
o Sám sportuješ?
o Jsi pečlivý a máš tah na branku?
o Umíš komunikovat s lidmi?
o Vyznáš se v online prostředí a zvládáš obratně práci na PC?
o Máš cit pro obchod a marketing?
o Jsi týmový hráč, ale umíš pracovat také samostatně?
o Umíš to s čísly a vyznáš se v cenotvorbě?
o Jsi spolehlivý?
o Máš praxi s obdobnou pozicí?
Pokud jsi na většinu odpověděl(a) ano, pak možná hledáme právě tebe.
Tvou prací bude kompletní správa svěřených produktů od komunikace s dodavateli, tvorbou sortimentu a objednávek, cenotvorbou a marketingem. Budeš komunikovat s grafickým a obchodním oddělením, představovat nové produkty všem kolegům a reportovat výsledky svěřeného sortimentu. Budeš zajišťovat produktové informace pro administrátory a budeš zodpovědný za správnou prezentaci produktů na e-shopu.
Co nabízíme?
o Atraktivní finanční ohodnocení s motivačním bonusovým systémem (dle schopností uchazeče).
o Práce na hlavní pracovní poměr.
o Služební telefon a notebook.
o Správný tým kolegů, který tě v tom nenechá.
o Možnost kariérního růstu.
o Práci v přátelském kolektivu.
o Zaměstnanecké slevy na veškeré nabízené zboží. (po zkušební době)
o Otevřené a férové jednání.
o Zázemí stabilní společnosti s historií přes 25 let
o Zkušenosti pro osobní rozvoj a kariérní postup.

ov.4,8,22