psycholog/žka

Pracovní místo ( psycholog/žka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VVězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme do pracovního poměru jako

pracovník odborného zacházení ve vězeňství -
PSYCHOLOG

Nabízíme:
" platové ohodnocení = 12. platová třída (31.170,- Kč hrubého bez praxe)
" 200 hodin řádné dovolené / kal. rok + 40 hodin dodatkové
" lékařskou péči
" částečné benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb
" závodní stravování
" 5 dnů indispozičního volna
" využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice, Květnice -Praha)
" možnost využití posilovny
- nástup možný ihned (po úspěšném absolvování přijímacího řízení)

Požadujeme:
˘ bezúhonnost
˘ ukončené jednooborové magisterské studium psychologie - po celou dobu studia (5 let)
˘ provádění preventivních, psychodiagnostických, psychoterapeutických a poraden-ských úkonů

Věznice Plzeň
PERSONÁLNÍ ODD.
Klatovská 202, 301 00 Plzeň
Tel: 377 660 380, e-mail: 11personalnioddeleni@vez.plz.justice.cz (Foldová Linda)