Specialisté online marketingu

Pracovní místo ( Specialisté online marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
" Příprava a realizace marketingových aktivit dle marketingového plánu
" Podíl na tvorbě obsahu (emailing, content marketing - text a video)
" Správa vlastních zavedených marketingových kanálů (emailing, blogy, profily na sociálních sítích - FB, TWR, YT)
" Správa obsahu webových stránek a dohled nad jejich provozem
" Publikace marketingových příspěvků a vyhodnocování jejich efektivity
" Zákaznická podpora - správa chatbotů a komunikace se zákazníky
" Komunikace s externími dodavateli služeb v oblasti internetové reklamy (PPC Google, seznam, FB).
Požadavky:
" Znalost základních marketingových nástrojů (emailing, content, social media)
" Znalost online marketingu a práce se sociálními sítěmi (zejména FB, YT, TWR)
" Ovládání MS Office a zkušenosti s prací v distribučních programech (například Wordpress, Mailchimp, Smartsupp, Canva)
" Schopnost analytického myšlení a samostatné práce
" Orientace na výsledek
" Chuť zkoušet nové věci a nebát se přijít s neotřelým návrhem/řešením
" Oceníme také svědomitost, schopnost samostatné práce a řešení problémů
Co nabízíme:
" Práci v zajímavém oboru (právo a právní služby pro retail) s jasně definovanými cíli
" Práce v úzkém kolektivu (žádná noname pozice v obrovském korporátu)
" Flexibilní začátek a konec pracovní doby
" Vedení osobou zkušenou v oboru
" Možnost práce na částečný úvazek
" Po zapracování homeoffice
" Přátelské a neformální pracovní prostředí
" Možnost prodloužení doby určité
" Osobní ohodnocení (prémie)
První kontakt: emailem.