OBCHODNÍ MANAŽER/MANAŽERKA

Pracovní místo ( OBCHODNÍ MANAŽER/MANAŽERKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopis zaslat na email: vlastislav.krnos@obchod.csobpoj.cz. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.
Přijmeme šikovného parťáka, který má zkušenosti s obchodem a zároveň manažerské ambice.

Náplň práce:
- hledání nových členů do Vašeho týmu a pomoc s jejich adaptací.
- obchodní činnost - jednání s klienty a nabídka portfolia ČSOB.
- péče o stávající klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí.
- pravidelné vzdělávání se - zajištěné ze strany společnosti.

Požadujeme:
-vize a cíl, za kterým se nebojíte jít.
- přirozené komunikační dovednosti, asertivní vystupování, umění naslouchat i argumentovat.
- ochota předávat své zkušenosti a hledat individuální řešení.
-minimálně SŠ vzdělání s maturitou a trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
- počáteční podporu 300 000 - 500 000 Kč + nadstandardní provize + následné provize + další finanční i nefinanční benefity.
- motivační odměny za vedení Vašeho týmu.
- zázemí největší finanční skupiny v ČR - práce s klienty ČSOB skupiny.
- flexibilní pracovní dobu / možnost home office.
- kvalitní pracovní tým, osobní podporu manažera a regionálního týmu.
- k dispozici kancelář pro jednání s klienty.
- komplexní proškolení všeho, co budete potřebovat pro Vaši práci.
- SEDUO - přístup na portál s videokurzy zaměřenými na profesní a osobnostní rozvoj.
- START - UP CLUB - speciální osobnostní a profesní rozvojový program pro nové TOP prodejce.
- příležitost kariérního růstu na pozici senior manažera