PŘEPÁŽKOVÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Pracovní místo ( PŘEPÁŽKOVÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopis zaslat na email: vlastislav.krnos@obchod.csobpoj.cz. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.

Náplň práce:
- Pomáhat klientům při jejich rozhodování na obchodním klientském místě (kancelář/pobočka) a řešit jejich požadavky a potřeby.
- Péče o stávající klienty - práce s přiděleným stávajícím kmenem.
- Dojednávat schůzky s přidělenými klienty (kontakty).
- Rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti - nabídka a prodej pojištění.
- Tvořit vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů).
- Pravidelné vzdělávání se - zajištěné ze strany společnosti.

Nabízíme:
- Prestižní a užitečnou práci.
- Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti.
- Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje.
- Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop).
- Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost.
- Možnost home office.
- Flexibilní pracovní dobu.
- Zázemí největší finanční skupiny v ČR.
- Dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí.
- Možnost dalšího kariérního růstu.

Požadujme:
- Často a rád komunikujete s lidmi.
- Dokážete argumentovat a hledat řešení.
- Máte min. SŠ vzdělání