Software Engineer / Fullstack - Frontend focus (vývojáři softwaru)


Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU : Václavské náměstí č.p. 2132/47, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Lucie Říhová, e-mail: immigration@uslaunchpad.com

Požadavky:
- mininálně středoškolské vzdělání, preferované vysoškolské v technické oblasti
- znalost anglického jazyka alespoň na komunikativní úrovni (mezinárodní tým)
- min.2 letá praxe v oblasti vývoje softwaru
- zkušenosti s programováním JavaScript, React/redux
- znalost práce s PHP, Node.js výhodou

Podobné nabídky

Zedníci

DREDGER s.r.o.

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc

Detaily nabídky Software Engineer / Fullstack - Frontend focus (vývojáři softwaru)

Firma

WB Europe s.r.o. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

IT - software vývoj aplikací

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Zedníci

DREDGER s.r.o.

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc
Vložit inzerát